• +38 (0456) 39-10-36

 • Баннер магазина

  Конвеєри пневматичні

  Призначення і область застосування

  Конвеєр пневматичний складається з прямих і поворотних модулів, станцій нагнітання повітря і пульта управління.

  Конвеєрні модулі складаються з опор і закріпленого на них воздуховода. Повітропровід виконаний із сталевого профілю (СТ12Х18Н10Т), всередині якого змонтовані напрямні для повітря. На воздуховоде кріпляться станції нагнітання повітря. Нагнітання повітря відбувається за допомогою радіальних вентиляторів.

   Конвеєр забезпечений двома парами регульованих направляючих (рис.) Напрямні ковзання утримують пляшку за шийку. При зміні габаритів пляшки необхідно змінити відстань (зазор) між напрямними звільнивши стопорні гвинти і пересунувши напрямні на необхідну відстань. Напрямні орієнтації утримують пляшку в потрібному напрямку потоку, попереджають від розгойдування.

   При переміщенні різних за формою і розмірами пляшок положення даних напрямних коригується, при цьому пляшка повинна проходити вільно.

   Конвеєр комплектується електрошафою з пультом управління. На пульті встановлені необхідні органи управління. Так само конвеєр за бажанням замовника комплектується модулем об'єднавчим (для об'єднання двох потоків в один) і пристроєм скидання пляшки (скидаються пляшки в спеціальний ящик при переповненні пневмотранспортера).


  Запит