• +38 (0456) 39-10-36

 • Баннер магазина

  Партнери

  S.T.M. S.p.a – Італія – рік заснування – 1976

  Виробнича компанія, відома як в Європі, так і за її межами. До складу входить 6 заводів виробників. Спеціалізується на виробництві приводної техніки: редуктор і мотор-редуктор черв'ячний, планетарний, циліндричний, конічний, кутовий, співвісний, варіатор, електродвигун одно- і трифазний, та інша продукція. Компанія приділяє велику увагу системі якості продукції і працює на підставі сертифікації ISO 9001. Одним з головних елементів високої якості продукції STM S.p.a. є використання сучасних систем проектування і високотехнологічного обладнання.

  System Plast S.r.l – Німеччина – рік заснування 1985

  Світовий лідер у виробництві конвеєрних комплектуючих для транспортерів і конвеєрних систем, таких як: конвеєрні компоненти, ланцюги пластинчасті, стрічки модульні, підшипники і т.п. Компанія входить до складу відомої світової корпорації Regal Beloit і має виробничі і сервісні центри, розташовані по всьому світу. Головний офіс знаходиться в Італії. Конвеєрні комплектуючі ТМ System Plast повсюдно використовуються в конвеєрних системах на підприємствах країн СНД, Європи, Азії та Америки. Одним з найважливіших принципів розвитку компанії є постійна робота над оптимізацією вартості продукції з урахуванням застосування передових технологій. ТОВ «С.Т.М.-Україна» має статус офіційного дистриб'ютора System Plast в Україні і надає повний комплекс послуг по забезпеченню будь-яких виробничих ліній високоякісними конвеєрними компонентами.

  Neri Motori SRL – Італія – рік заснування 1946

  Італійська компанія, що динамічно розвивається, яка спеціалізується на виробництві електродвигунів асинхронних. Компанія розташована в місті Болонья, в так званій «Долині двигунів», яка славиться своїми давніми традиціями в області металообробки і технологій виробництва електромоторів. Передовий досвід виробництва Neri Motori пропонує широкий спектр продуктів високої європейської якості. Етика компанії базується на інвестиціях в області передових технологій для забезпечення якості продукції та захисту навколишнього середовища.